Tatran Prešov – MFK Vranov 5:0 (2:0)

► 29.-30.06.2024 - Turnaj v Medzilaborciach ◄
1. FC Tatran Prešov – MFK Vranov n.T.  5:0 (2:0) - 1. prípravný zápas
  
Po dvoch hladkých prehrách na ihriskách súperov sa Prešov prvýkrát v príprave na nový ročník predstavili na vlastnom štadióne a tentoraz to bol práve on, kto si s radosťou zastrieľal. Skóre stretnutia otvoril už v 9. minúte Poliaček, keď potrestal faul na Katonu presne umiestneným priamym kopom. Druhý presný zásah pridal v 23. minúte peknou strelou Lipták.
Do druhého polčasu poslal bývalý tréner Vranova J. Kostelník s výnimkou brankára novú jedenástku a tá sa postarala o ďalšie tri góly v našej sieti. Najskôr sa po pekných akciách dvakrát presadil Dolný a v 67. minúte pečatil pohotovým zakončením Šafranko.
Góly: 9. Poliaček, 23. Lipták, 53. a 60. Dolný, 67. Šafranko
 
MFK Vranov:
Makó (46. Balint) – Paluba (46. Eštok), Gdovin (65. Berenda), Novák, Hatok - Breda (46. Sopko), Stanislavský (46. Kentoš), Turcovský, Boháč (63. Kulich) - Šamo (46. Jachym), Lazúr (63. Adam)
FC Tatran Prešov:
1. polčas: Talian – Kolbas, P. Jacko, Ľuberda, Kačala – Lipták, Papaj – D. Leško, Katona – Poliaček, Novák
2. polčas: Talian – Micherda, Papp, P. Leško, Ivanko-Macej – Hruška, D. Jacko – P. Šafranko, Dolný – L. Eliáš, Kamenčík
 
Jozef Kostelník, tréner 1. FC Tatran Prešov: „Sme radi, že sa to skóre konečne otočilo. Myslím, že sme si dobre zahrali. Prechádzame na iný systém hry, chceme hrať útočne a chlapci si na to musia zvyknúť. Dnes na nich bolo vidno, že mali z futbalu radosť, v hre sa objavovali veci z tréningu a o to nám ide. Preto som s dnešným zápasom spokojný.“
 
                                                                                                                               Zdroj: 1. FC Tatran Prešov
 
03.07.2013                                                       Prečítané